Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Kausze i zaciski Jest 25 produktów.

Podkategorie

  • Kausze

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kausze do lin miękkich oraz stalowych. W stałej ofercie sprzedażowej występują kausze wykonane ze stali nierdzewnej oraz kausze z tworzywa.

  • Zaciski do lin

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju zaciski do lin. W naszej ofercie znajdują się miedzy innymi: zaciski kabłąkowe, tuleje zaciskowe miedziane, zaciski krzyżowe, zaciski rynienkowe pojedyncze i podwójne. Wszystkie oferowane zaciski linowe wykonane są ze stali nierdzewnej A2 / AISI 304 lub A4 / AISI 316.

  • Opaski zaciskowe

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje opaski zaciskowe, ślimakowe i obejmy wykonane ze stali nierdzewnej. Opaski oraz obejmy stosowane są w żeglarstwie na węże paliwowe, węże do wody i węże sanitarne.

Kausze i zaciski

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kausze oraz zaciski do lin miękkich, stalowych i nierdzewnych. Kausze wykonane ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego idealnie nadają się do lin stosowanych w żeglarstwie. Zaciski pojedyncze, podwójne, krzyżowe, miedziane do lin stalowych i nierdzewnych nadają się do wielu zastosowań, między innymi w żeglarstwie, ogrodnictwie, budownictwie i wielu innych gałęziach. Poza kauszami i zaciskami do lin oferujemy także obejmy skręcane do węży wykonane ze stali nierdzewnej.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega