Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Liny żeglarskie Jest 86 produktów.

Podkategorie

 • Liny miekkie

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje liny stosowane w żeglarstwie i innych sportach wodnych. Olinowanie miękkie takie jak szoty, fały, topenanty, liny do lazy jack, liny cumownicze, liny kotwiczne, krawaty, liny na talie grota i liny rolujące do sztywnych sztagów. Nasze liny sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i są odporne na promieniowanie UV. Proponowane przez nas produkty stosowane są z powodzeniem jako liny jachtowe ale także jako liny budowlane, liny przemysłowe używane w rolnictwie i w rajdach terenowych.

 • Liny nierdzewne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje liny ze stali nierdzewnej. Nasze produkty używane są z powodzeniem w żeglarstwie, przemyśle i budownictwie. Oferujemy liny nierdzewne A2 i A4 o splotach 1x19, 7x19 i 7x7. Liny stalowe wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oferujemy w naszym sklepie w średnicach od 1mm do 16mm.

 • Kausze do lin

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kausze do lin jachtowy wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa PCV.

 • Końcówki do lin

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje końcówki do lin jachtowy oczkowe i widełkowe oraz końcówki do ściągaczy.

 • Akcesoria do lin żeglarskich

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje akcesoria do lin żeglarskich takie jak nici żeglarskie, juzing, rękawice bosmańskie o zestawy igieł do zarabiania lin i naprawiania żagli.

Liny żeglarskie

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje liny na olinowanie ruchome i stałe. Żeglarskie liny miękkie wykonane z: PP - Polipropylen, PES –Poliester pleciony, PES HT – Poliester pleciony Hight Tenacity, Poliester staplowy, Polyamid, Elana i Dyneema SK75. Nasze liny do jachtów doskonale nadają się na fały, topenanty, krawaty, liny pomocnicze, liny ratowni...

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje liny na olinowanie ruchome i stałe. Żeglarskie liny miękkie wykonane z: PP - Polipropylen, PES –Poliester pleciony, PES HT – Poliester pleciony Hight Tenacity, Poliester staplowy, Polyamid, Elana i Dyneema SK75. Nasze liny do jachtów doskonale nadają się na fały, topenanty, krawaty, liny pomocnicze, liny ratownicze, liny holownicze, cumy, szpringi, mooring i liny kotwiczne oraz do trymowania. Nowością są cumy i liny kotwiczne poliestrowe i polipropylenowe z dociążeniem z ołowiu. Tego typu lina z kauszą nierdzewną wykonana PES/HT, PES/PP, która ma wplecione dociążenie, na odcinku od 10m do 18m, prawidłowo układa się na dnie. Liny z dociążeniem nie wymagają stosowania łańcucha na początkowym odcinku i powodują lepsze trzymanie kotwicy. Liny te można stosować także jako cumy, dzięki zwiększonej wadze, amortyzują szarpanie. Sklep żeglarski Yachtaman oferuje także olinowanie stałe ze stali nierdzewnej. Lina o splocie 1x19 tzw. struna idealna na wanty, sztagi, achtersztagi oraz liny o splocie 7x19 tzw. miękkie liny stalowe idealne na relingi, achtersztagi i fały. Poza olinowaniem miękkim i stałym dostępne są różnego rodzaju kausze i końcówki do lin wykonane ze stali nierdzewnej, oczkowe, widełkowe oraz końcówki ściągaczy do zawalcowania.

Sklep żeglarski Yachtaman jest dystrybutorem lin żeglarskich marki SeaTec, takich jak: Norther, Levante, Breva, Vento, Caribic, Solano, Tivano, Mooring, Uni, Uni Plus i Uni Pop. Na zamówienie oferujemy także liny znanych, światowych marek takich jak: FSE Robline i Gottifredi Maffioli.

Jeżeli żadna dostępna lina na rynku nie spełnia twoich wymagań, szukasz produktu dobranego do twoich potrzeb zwróć się do nas. Wykonamy dla Ciebie na zamówienie linę w dowolnej konfiguracji, długości, średnicy i kolorze.

Więcej
© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega