Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Silniki zaburtowe i akcesoria Jest 35 produktów.

Podkategorie

 • Silniki elektryczne do łodzi

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje zaburtowe silniki elektryczne do łodzi, jachtów i pontonów. Ofertę silników uzupełniają akumulatory żelowe, ładowarki, linie paliwowe oraz wózki i stojaki do silników zaburtowych. Sklep Yachtaman jest dealerem silników takich marek jak Yamaha i HasWing: Osapian, Comax, Cayman, Cayak oraz 2HP.

 • Silniki do łodzi - spalinowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje spalinowe silniki do łodzi, jachtów i pontonów. Ofertę stanowią stacjonarne i zaburtowe silniki, linie paliwowe, zbiorniki, złączki paliwowe, stojaki i wózki do silników zaburtowych oraz pantografy. Sklep Yachtaman jest dealerem silników takich marek jak Seaking, Pezal i HasWing: Osapian, Comax, 2HP, Cayman, Cayak.

 • Oleje do łodzi

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje oleje do silników zaburtowych i stacjonarnych używanych na łodziach motorowych, skuterach wodnych, motorówkach oraz jachtach. W sprzedaży mamy oleje mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne do silników dwusuwowych 2T i czterosuwowych 4T oraz oleje przekładniowe do spodziny. Oferujemy oleje do łodzi firmy Motul zalecane do silników zaburtowych takich marek jak:MERCURY, YAMAHA, EVINRUDE, HONDA, JOHNSON, MARINER, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA, CHRYSLER, PARSUN, SEAKING, NISSAN, FORCE, SEAGULL.

 • Osłony śrub napędowych

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje osłony śruby napędowej silników zaburtowych wykonane ze stali nierdzewnej. Osłona ma na celu ochronę śruby napędowej przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi poprzez uderzenie w przeszkody znajdujące się pod wodą takie jak mielizna, głazy, kłody itp. Osłona ogranicza także ryzyko wplątania się sieci i lin cumowniczych w śrubę napędową.

 • Pantografy

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pantografy do silników zaburtowych o różnej mocy i masie. Oferujemy także inne akcesoria silnikowe, części do silników zaburtowych i stacjonarnych, a także linie paliwowe, oleje, pokrowce i wózki.

 • Przedłużacze rumpla do silnika

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje przedłużacze rumpla do silników zaburtowych. Przedłużacze dostępne są również w wersji teleskopowej umożliwiającej regulację długości rumpla. Dzięki przedłużaczowi można obsługiwać manetkę gazu siedząc dalej od silnika.

 • Słuchawki do płukania silników

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje słuchawki do płukania silników zaburtowych. Założenie słuchawek na kanały wlotowe na kolumnie i podłączenie węża z wodą umożliwia bezpieczne uruchomienie silnika. Słuchawki do silnika zaburtowego używane są często do płukania układu chłodzenia po zakończeniu pływania na wodach słonych oraz przez serwisantów.

 • Wóżki do silników zaburtowych

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wózki do silników zaburtowych o różnej masie i mocy. Wózki idealnie sprawdzają się podczas transportowania, przechowywania oraz wykonywania czynności serwisowych przy silnikach zaburtowych.

 • Akcesoria do silników zaburtowych

  Sklep Żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju akcesoria do silników zaburtowych. Miedzy innymi zabezpieczenia antykradzieżowe do silników zaburtowych wykonane ze stali nierdzewnej, oraz odpowiednie kłódki. Zrywki z końcówkami pasującymi między innymi do silników: Honda, Yamaha, Mercury, Mariner, Tohatsu, Suzuki, Johnson, Evinrude, OMC.

na stronę
Silniki zaburtowe i akcesoria

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje silniki zaburtowe, spalinowe i elektryczne do łodzi, jachtów i pontonów. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy produktów takich jak śruby napędowe, wirniki, linie paliwowe, zbiorniki, złączki paliwowe, wózki do silników zaburtowych, osłony śrub napędowych i pantografy. W naszym sklepie prezentujemy między innymi silniki stacjonarne, spalinowe silniki zaburtowe oraz elektryczne silniki do łodzi i pontonów. Oferujemy między innymi silniki firmy HasWing, Seaking, Pezal oraz akumulatory żelowe i ładowarki.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega