Spinlock Deckvest 6D to najnowsza wersja słynnej kamizelki pneumatycznej Deckvest 5D 170N. Została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii stosowanej w produkcji plecaków sportowych, co znacząco zwiększyło komfort użytkowania. Masa kamizelki spoczywa na barkach jak plecak a nie jak w przypadku tanich kamizelek wisi na naszej szyi powodując zmęczenie i generując obtarcia naskórka. Aby dodatkowo zwiększyć komfort noszenia kamizelki pneumatycznej Spinlock 6D, wewnątrz wszyta została miękka tkanina. Kamizelka ratunkowa 6D jest niezwykle wygodna i dobrze dopasowana. Utrzymano wygięcie górnej części kamizelki, co sprawia, że Decvest 6D idealnie leży na ramionach a jej kształt został tak zaprojektowany by doskonale dopasować się do ciała. Nowa kamizelka pneumatyczna Spinlock Decvest 6D jest tak wygodna, że można zapomnieć, że ma się ja na sobie.
SYSTEM HRS!!! Wersja kamizelki Deckvest 6D wyposażona w Spinlock HRS™. System opracowany specjalnie dla Volvo Ocean Race, teraz został zamontowany w kamizelce 6D. Jest dyskretnym, ale łatwym do zlokalizowania dwustopniowym uchwytem zwalniającym linkę bezpieczeństwa.
Rewolucyjny system uwalniania linki bezpieczeństwa HRS™ w pewnych awaryjnych sytuacjach może uratować życie. Przepisy morskie wprowadzają wymóg noszenia noża, jednak te bywają niedostępne i trudne do użycia w sytuacjach krytycznych. Spinlock HRS™ jest niewidoczny, a jednocześnie łatwy do znalezienia i prosty w obsłudze. Jest to innowacyjny, pierwszy w branży system, który po krótkim pociągnięciu dźwigni otwiera połączenie uprzęży z miękką pętlą i uwalnia użytkownika.
Właściwości Kamizelki pneumatycznej Spinlock 6D:
wyporność 170N
system aktywacji EML Pro Sensor Elite
jeden uniwersalny rozmiar
ulepszona przednia klamra z systemem regulacji korpusu
ulepszony system regulacji na ramionach zapewnia idealne dopasowanie
ulepszony profil kamizelki zapewniający idealne dopasowanie na plecach
wzmocnienia z tkaniny powlekanej w kluczowych obszarach kamizelki
zupełnie nowa ulepszona konstrukcja kaptura
pylon z światłem ratunkowym 360 stopni
światło oświetlające pęcherz kamizelki LUME-ON
kompatybilna z systemem MOB1 AIS
5 lat gwarancji po rejestracji produktu
zintegrowana z pasem bezpieczeństwa
System HRS do szybkiego zwalniania uprzęży w razie niebezpieczeństwa
5 lat gwarancji od daty rejestracji
Kamizelka pneumatyczna Deckvest 6D dostępna jest w czterech kolorach: czarnym oraz dostępnym na zamówienie białym, niebieskim i żółtym.
Obejrzyj filmy dotyczące kamizelki pneumatycznej Spinlock Deckvest D6 Pro Sensor:
: 01814
: 7 Przedmioty
Szybko! Tylko 7 pozostałe pozycje w magazynie.
Nowy
Koszty dostawy
Przesyłki standardowe, o wadze do 29.00 kg i długości nieprzekraczającej 149 cm.
Przesyłki niestandardowe, o długości powyżej 149cm wysyłamy firmą kurierską DPD.