Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Organizer pokładowy Spinlock T38/2

00t38/2

Nowy

Organizer pokładowy

Spinlock T38/2

Więcej szczegółów

Czas oczekiwania na zamówienie 2-3 dni robocze.139,00 zł

Więcej informacji

Organizer pokładowy Spinlock T38/2

Organizery pokładowe spinlock.

Organizery pokładowe firmy Spinlock są idealnym rozwiązaniem pozwalającym na zachowanie porządku na pokładzie przy jednoczesnej optymalizacji pracy. W ofercie Spinlocka dostępne są urządzenia wyposażone w 2 do 6 rolek dla lin o średnicach do 12 mm w modelu T38. Wszystkie bloki zwrotne dostępne są w wersjach, tradycyjnych, symetrycznych modele T38. Organizery można montować jeden na drugim, co pozwala na znaczne zmniejszenie powierzchni zajmowanej przez urządzenie bez ograniczenia jego funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu elastycznych stopów aluminium bloki doskonale nadają się do montażu na obłych elementach pokładu dopasowując się do promienia krzywizny.


Dane techniczne


Średnica rolki: 38mm

Rodzaj rolki: tworzywo

Długość: 152mm

Szerokość: 38mm

Wysokość: 26mm

Rozstaw śrub: 43mm

Mocowanie: śruba M8

Maksymalna średnica liny: 12mm

Maksymalne obciążenie na rolkę: 600kg

Maksymalne obciążenie na zestaw: liczba rolek razy 300kg


O firmie: Spinlock to angielska firma z wieloletnią tradycją, produkująca najwyższej klasy osprzęt pokładowy, akcesoria żeglarskie i sprzęt ratunkowy. Łączy wieloletnie doświadczenie z nieustannym rozwojem co zapewnia satysfakcjonujące rozwiązania zarówno dla małych jachtów śródlądowych, jak i dużych jednostek pełnomorskich, gdzie stopery marki Spinlock często są jedynymi możliwymi do zastosowania. Firma posiada w ofercie szeroką gamę knag i stoperów przenoszących obciążenia od 140 kg do 12000kg, na linach o średnicy od 2mm do 32mm. Ofertę firmy Spinlock uzupełniają organizery pokładowe, bloki prowadzące, ucha, przelotki, rolki zwrotne, kamizelki pneumatyczne i wyposażenie dodatkowe.

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy, bądź pierwszy który napisze!

Napisz opinię

Organizer pokładowy Spinlock T38/2

Organizer pokładowy Spinlock T38/2

Organizer pokładowy

Spinlock T38/2

Napisz opinię

Przeglądasz produkt: Organizer pokładowy Spinlock T38/2, w kategorii: Bloki zwrotne
© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega