Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Knaga Spinlock PXR 2-6mm Obrotowa podstawa, Stoper liny PXR 0206SW

00180

Nowy

Knaga Spinlock

model PXR0206/SW

na obrotowej podstawie

Na linę 2-6mm

Więcej szczegółów

229,00 zł

Więcej informacji

Knaga Spinlock PXR, stoper lin

Knaga Spinlock model PXR0206/SW

na obrotowej podstawieSystem zastosowany przez firmę Spinlok w knagach PXR daje gwarancję tej samej siły otwierania knagi, bez względu na silę wiatru i wynikające z tego obciążenia na linach. Linia knag PXR jako jedyna na rynku posiada 3-stopniową regulację siły otwierania knagi. Świetnie nadaje się na regulacje szotów grota i do stopowania liny rolera foka. Bardzo dobrze trzyma linę co pozwala na precyzyjne refowanie foka na rolerach. Mocne aluminiowe szczęki posiadają 5-cio letnią gwarancję tak jak wszystkie urządzenia firmy Spinlock.

Linia knag PXR to doskonałe rozwiązanie dla żeglarzy ceniących sobie wygodę i niezawodność sprzętu przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia lin. Spinlock projektując nową linię knag PXR, poza parametrami technicznymi i niewielką wagą uwzględnił także ich ergonomiczną i prostą obsługę. Wystarczy pociągnąć linę w dół, aby PXR zablokował linę z ustawioną uprzednio siłą. Szarpnięcie liny do góry, spowoduje jej automatyczne zwolnienie z ustawioną siłą w odróżnieniu od tradycyjnych knag szczękowych.

Knagi PXR dostępne są w wersjach dla lin o Ø 2-6mm oraz 8-10mm oraz w 4 modelach.

Dane techniczne knagi PXR:

Mocowanie 3 śruby

model: PXR 0206/SW

średnica liny: 2-6 mm

max. obciążenie: 140 kg

siła zrywająca: 280 kg

waga: 77 g

Przykładowe zastosowanie knag PXR na jachtach:

 PXR (szt.)

Rekomendacja na jacht

Zastosowanie

 PXR0206 x 2

Tornado Sport Cat

przednia belka 

 PXR0206

Tornado & F18

kontrafał, fał i szoty spinakera

 4 x PXR0206

Tornado

fał genakera i flaga protestowa

 PXR0206 (x2)

Hobie Tiger F18

okucie przymasztowe

 PXR0810/T

Dart 18

szoty grota

 2 x PXR0206/SW

Laser 2000

fał spinakera i fał genakera

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy, bądź pierwszy który napisze!

Napisz opinię

Knaga Spinlock PXR 2-6mm Obrotowa podstawa, Stoper liny PXR 0206SW

Knaga Spinlock PXR 2-6mm Obrotowa podstawa, Stoper liny PXR 0206SW

Knaga Spinlock

model PXR0206/SW

na obrotowej podstawie

Na linę 2-6mm

Napisz opinię

Przeglądasz produkt: Knaga Spinlock PXR 2-6mm Obrotowa podstawa, Stoper liny PXR 0206SW, w kategorii: Stopery Fałowe
© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega