Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Dryfkotwa Kadłub do 7,5m Zobacz większe

Dryfkotwa Śednica 125cm, Kadłub do 7,5m Lalizas 10073

00979

Nowy

Dryfkotwa 125cm

Producent: Lalizas

Materiał: Mocne PCV

Więcej szczegółów

74,00 zł

Więcej informacji

Dryfkotwa Sea Anchor 7,5m

Lalizas - Sklep zeglarski Yachtaman

Dryfkotwa przeznaczona na jacht o długości do 7,5m. Dryfkotwa to rodzaj pływającej kotwicy używanej podczas sztormowania. Zadaniem dryfkotwy jest zapobieganie wywróceniu się jachtu poprzez spowolnienie jego biegu i utrzymanie prawidłowego kierunku względem fali. Dryfkotwa firmy Lalizas wykonana została z bardzo wytrzymałego PCV, dodatkowo wzmocnionego taśmami.


Wymiary dryfkotwy:

Dryfkotwa - Sklep żeglarski Yachtaman

A: 125 cm, B: 125 cm, C: 17 cm, D: 125 cm


Krótka instrukcja stosowania dryfkotwy:

Dryfkotwę należy przymocować do dziobu jachtu (B) za pomocą liny o wytrzymałości liny kotwicznej. Długość liny powinna być przynajmniej pięciokrotnie dłuższa od długość jachtu (A). Lina dryfkotwy powinna być przymocowana do obu pętli mocujących dryfkotwy. Dryfkotwę wyciąga się za pomocą liny pomocniczej zamocowanej do pętli u jej węższego końca (D). Lina powinna być przytwierdzona do boi (E) i dalej do jachtu (B).


Dryfkotwa - Schemat stosowania. Sklep zeglarski Yachtaman.

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy, bądź pierwszy który napisze!

Napisz opinię

Dryfkotwa Śednica 125cm, Kadłub do 7,5m Lalizas 10073

Dryfkotwa Śednica 125cm, Kadłub do 7,5m Lalizas 10073

Dryfkotwa 125cm

Producent: Lalizas

Materiał: Mocne PCV

Napisz opinię

Przeglądasz produkt: Dryfkotwa Śednica 125cm, Kadłub do 7,5m Lalizas 10073, w kategorii: Dryfkotwy
© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega