Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Bloki Jachtowe Jest 33 produktów.

Podkategorie

 • Bloki Pojedyńcze

  W naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin żeglarskich stosowane na jachtach śródlądowych i morskich. Starannie dobrane produkty renomowanych producentów, wykonane z wysokiej jakości, materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Oferta naszego sklepu żeglarskiego stanowią przede wszystkim bloki pojedyncze, wiolinowe, szeregowe, stojące, zwrotne, pokładowe, talie, wózki szotowe, knagi zaciskowe, bloki tekstolitowe, obciągacze bomu, noki i rolki. Bloki, cieszą się dużym powodzeniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę pojedynczych bloków do lin żeglarskich.

 • Bloki Wiolinowe

  W naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin żeglarskich stosowane na jachtach morskich i śródlądowych. Starannie dobrane produkty znanych producentów, wykonane z wysokiej jakości, materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Oferta naszego sklepu żeglarskiego to głównie bloki pojedyncze, wiolinowe, szeregowe, stojące, zwrotne, pokładowe, talie, wózki szotowe, knagi zaciskowe, bloki tekstolitowe, obciągacze bomu, noki i rolki. Bloki, cieszą się dużym powodzeniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę bloków wiolinowych do lin żeglarskich.

 • Bloki szeregowe

  W naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin stosowane na jachtach morskich i śródlądowych. Wysokiej jakości produkty znanych producentów, wykonane z materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Ofertę naszego sklepu żeglarskiego stanowią bloki szeregowe, stojące, zwrotne, pokładowe, talie, pojedyncze, wiolinowe, wózki szotowe, knagi zaciskowe, bloki tekstolitowe, obciągacze bomu, noki i rolki. Nasze bloki, cieszą się dużym powodzeniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę bloków szeregowych do lin żeglarskich.

 • Wózki szotowe

  naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin, szyny i wózki szotowe stosowane na jachtach morskich i śródlądowych. Wysokiej jakości, produkty żeglarskie znanych producentów, wykonane z materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Oferta naszego sklepu żeglarskiego składa się z bloków szeregowych, stojących, zwrotnych, pokładowych, talii, pojedynczych, wiolinowych, wózków szotowych, knag zaciskowych, bloków tekstolitowych, obciągaczy bomu i rolek. Nasze bloki, cieszą się dużym uznaniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę szyn i wózków szotowych.

na stronę
Bloki Jachtowe

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bloki do lin tekstylnych i stalowych stosowanych w żeglarstwie na jachtach śródlądowych i morskich. Bloki i bloczki jachtowe wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, mosiądz, aluminium oraz odpornego na deformację i warunki atmosferyczne tworzywa. W naszej ofercie znajdują się bloki pojedyncze, bloki wiolinowe, bloki szeregowe, bloki stojące, bloki pokładowe, bloki zwrotne, talie, wózki szotowe, szyny szotowe, stoliki do szotów, stopery fałowe, organizery pokładowe i rolki. Naszym klientom oferujemy bloki i bloczki znanych i cenionych producentów takich jak: PEM, Lewmar, Harken, Wichard, Sprenger, Selden, Spinlock.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega