Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Instalacja paliwowa Jest 65 produktów.

Podkategorie

 • Zbiorniki paliwa

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje zbiorniki paliwowe do silników stacjonarnych i zaburtowych. Zbiorniki przenośne do linii paliwowej na łodziach, pontonach, jachtach i motorówkach oraz stacjonarne zbiorniki na paliwo do silników o dużej mocy. Naszą ofertę stanowią najpopularniejsze zbiorniki o pojemności 12, 22 i 30 litrów oraz zbiorniki do zabudowy o pojemnościach do 108 litrów.

 • Złączki paliwowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje złączki paliwowe do silników zaburtowych najpopularniejszych marek takich jak: Honda, Yamaha, Mercury, Mariner, Suzuki, Tohatsu, Selva, Johnson, Evinrude, Parsun, OMC. KUP TUTAJ!

 • Pompki paliwowe i przewody.

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pompki paliwowe do silników zaburtowych najpopularniejszych marek takich jak: Honda, Yamaha, Mercury, Mariner, Suzuki, Tohatsu, Selva, Johnson, Evinrude, Parsun, OMC. Oferujemy gruszki do linii paliwowych. KUP TUTAJ!

 • Wlew paliwa

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wlewy paliwa wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa. Wlew paliwa wykorzystywany do tworzenia instalacji paliwowej na łodziach motorowych i jachtach.

 • Opaski ślimakowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje opaski ślimakowe ze stali nierdzewnej przydatne do linii paliwowych, instalacji wodnej, instalacji gazowej, instalacji sanitarnej. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są odporne na warunki atmosferyczne i wilgoć. Opaski ślimakowe są dostępne w różnych rozmiarach.

Instalacja paliwowa

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pełną gamę produktów związanych z instalacjami paliwowymi na jachtach i łodziach. Zbiorniki do paliwa o różnych pojemnościach zarówno stojące jak i leżące. Przewody paliwowe, węże, gruszki, pompy i zawory. Złączki linii paliwowych do silników różnych marek takich jak: Mercury, Yamaha, Honda, Mariner, OMC, Jonson, Evinrude, Tohatsu, Suzuki i wielu innych. Kompletne linie paliwowe i ich poszczególne elementy takie jak złączki do zbiorników na paliwo oraz złączki do silników zaburtowych, zarówno męskie (samczyk) jak i żeńskie (samiczka).

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega