Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Odbijacze, kosze, boje Jest 167 produktów.

Podkategorie

 • Odbijacze

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje odbijacze do jachtów, łodzi i statków. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości odbijacze wykonane z mocnego i odpornego na działania atmosferyczne materiału.

 • Odbijacze kuliste

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju odbijacze do jachtów i łodzi. Naszą ofertę stanowią między innymi odbijacze kuliste dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne kolory to biały i żółty występujące w rozmiarach 35x48, 45x62 oraz niebieski i pomarańczowy występujący w rozmiarach 35x48, 45x62, 55x73, 65x88, 85x105. Oferujemy wyłącznie odbijacze Holenderskiej firmy Majoni, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odbijacze Majoni nie odkształcają się i nie odbarwiają tak jak tanie Chińskie produktu.

 • Odbijacze dziobowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju odbijacze do jachtów żaglowych, motorowych oraz łodzi. Naszą ofertę stanowią między innymi odbijacze dziobowe dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne kolory to biały, niebieski, granatowy, czarny, i bordowy. Dziobowe odbijacze występują w dwóch rozmiarach: 9x70cm i 11x105cm. Oferujemy wyłącznie odbijacze Holenderskiej firmy Majoni, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odbijacze dziobowe Majoni model Bowbuoy nie odkształcają się i nie odbarwiają pod wpływem warunków atmosferycznych, tak jak tanie Chińskie produktu.

 • Odbijacze Pomostowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju odbijacze pomostowe stosowane na pomostach, kejach i nabrzeżach portów jachtowych. Naszą ofertę stanowią odbijacze dziobowe firmy Majoni dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Odbijacze Majoni model Block Fender dostępne są w kolorach niebieskim oraz białym i rozmiarach: 50x12x7cm, 100x12x7cm. Odbijacze Majoni model Jetty Fender występują również w kolorach białym oraz niebieskim i dostępne są w trzech rozmiarach: 25x7x10cm, 31x7x10cm, 50x7x10cm. Odbijacze pomostowe Majoni Block Fender oraz Jetty Fender to produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości gwarantujące satysfakcję z ich użytkowania.

 • Kosze do odbijaczy

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kosze do odbijaczy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ofertę stanowią pojedyncze i podwójne kosze dostępne w różnych rozmiarach, pasujące do większości dostępnych na rynku odbijaczy.

 • Pokrowce na odbijacze

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pokrowce na odbijacze chroniące przed utratą koloru, blasku i brudem oraz zabezpieczające burty przed zarysowaniami. Produkowane przez francuską firmę Fendress, wykonane z wysokiej, jakości odpornych na promieniowanie UV materiałów. Wykończone ręcznie, bez widocznych szwów, dostępne w popularnych kolorach: niebieskim, granatowym, czarnym i bordowym. Pokrowce pasują do dostępnych w naszym sklepie żeglarskim odbijaczy firmy Majoni oraz do innych znanych marek.

 • Dodatki do odbijaczy

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje akcesoria do odbijaczy. Zapasowe mosiężne zaworki oraz adaptery do zaworu odbijacza umożliwiające pompowanie przy pomocy pompki rowerowej. Oferujemy także haczyki i uchwyty do zaczepiania odbijaczy na linkach relingowych oraz koszach dziobowych. Środki czyszczące do usuwania zabrudzeń i przywracania dawnego blasku odbijaczom.

 • Boje cumownicze

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje boje kotwiczne, cumownicze, ratunkowe i kąpieliskowe. Nasza oferta to przede wszystkim boje żeglarskie, boje regatowe, markery, boje dla nurków, boje do mooringu, pływaki do oznaczania kąpielisk, bojki pływackie oraz bojki do nauki pływania.

 • Listwy Odbojowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje listwy odbojowe, które stanowią skuteczną ochronę łodzi wiosłowych, jachtów motorowych i żaglowych przed uszkodzeniem jednostki o nabrzeże lu inną jednostkę. Oferujemy duży wybór odbojnic wykonanych z wysokiej jakości gumy oraz PCV. Nasze listwy odbojowe występują w różnych kształtach i kolorach dzięki czemu z pewnością dopasujemy je do niemal każdej łodzi.

Odbijacze, kosze, boje

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje odbijacze do jachtów oraz łodzi w różnych rozmiarach i pełnej gamie kolorystycznej. Odbijacze zwane też odbijakami służą do zabezpieczenia burty jachtu lub łodzi przed uderzaniem o nabrzeże, pomost, keję lub inną jednostkę pływającą. Odbijacze występują w różnych rozmiarach w zależności od wielkości jednostki pływającej na której mają być stosowane. Nieduże odbijacze w rozmiarach 9x30cm, 12x45cm świetnie nadają się na małe jachty i łodzie wiosłowo motorowe. Większe w rozmiarach 15x58, 18x60, 21x63, 24x70, 30x90, spełniają swoje zadanie na jachtach średnich i dużych. Odbijacze są obowiązkowym wyposażeniem każdej jednostki pływającej o długości kadłuba powyżej 3,5m. Naszą ofertę stanowią nie tylko odbijacze cylindryczne ale również: kuliste, rufowe, dziobowe, pomostowe, typu pick-up, odbijacze drabinki i okrągłe. Sklep żeglarski Yachtaman oferuje także kosze do odbijaczy, pojedyncze i podwójne, wykonane ze stali nierdzewnej oraz knagi, liny żeglarskie i inne produkty żeglarskie związane z odbijaczami.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega