Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Odbijacze, kosze, boje Jest 150 produktów.

Podkategorie

 • Odbijacze

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje odbijacze do jachtów, łodzi i statków. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości odbijacze wykonane z mocnego i odpornego na działania atmosferyczne materiału.

 • Odbijacze kuliste

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju odbijacze do jachtów i łodzi. Naszą ofertę stanowią między innymi odbijacze kuliste dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne kolory to biały i żółty występujące w rozmiarach 35x48, 45x62 oraz niebieski i pomarańczowy występujący w rozmiarach 35x48, 45x62, 55x73, 65x88, 85x105. Oferujemy wyłącznie odbijacze Holenderskiej firmy Majoni, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odbijacze Majoni nie odkształcają się i nie odbarwiają tak jak tanie Chińskie produktu.

 • Odbijacze dziobowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju odbijacze do jachtów żaglowych, motorowych oraz łodzi. Naszą ofertę stanowią między innymi odbijacze dziobowe dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne kolory to biały, niebieski, granatowy, czarny, i bordowy. Dziobowe odbijacze występują w dwóch rozmiarach: 9x70cm i 11x105cm. Oferujemy wyłącznie odbijacze Holenderskiej firmy Majoni, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odbijacze dziobowe Majoni model Bowbuoy nie odkształcają się i nie odbarwiają pod wpływem warunków atmosferycznych, tak jak tanie Chińskie produktu.

 • Odbijacze Pomostowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju odbijacze pomostowe stosowane na pomostach, kejach i nabrzeżach portów jachtowych. Naszą ofertę stanowią odbijacze dziobowe firmy Majoni dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Odbijacze Majoni model Block Fender dostępne są w kolorach niebieskim oraz białym i rozmiarach: 50x12x7cm, 100x12x7cm. Odbijacze Majoni model Jetty Fender występują również w kolorach białym oraz niebieskim i dostępne są w trzech rozmiarach: 25x7x10cm, 31x7x10cm, 50x7x10cm. Odbijacze pomostowe Majoni Block Fender oraz Jetty Fender to produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości gwarantujące satysfakcję z ich użytkowania.

 • Kosze do odbijaczy

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kosze do odbijaczy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ofertę stanowią pojedyncze i podwójne kosze dostępne w różnych rozmiarach, pasujące do większości dostępnych na rynku odbijaczy.

 • Pokrowce na odbijacze

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pokrowce na odbijacze chroniące przed utratą koloru, blasku i brudem oraz zabezpieczające burty przed zarysowaniami. Produkowane przez francuską firmę Fendress, wykonane z wysokiej, jakości odpornych na promieniowanie UV materiałów. Wykończone ręcznie, bez widocznych szwów, dostępne w popularnych kolorach: niebieskim, granatowym, czarnym i bordowym. Pokrowce pasują do dostępnych w naszym sklepie żeglarskim odbijaczy firmy Majoni oraz do innych znanych marek.

 • Dodatki do odbijaczy

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje akcesoria do odbijaczy. Zapasowe mosiężne zaworki oraz adaptery do zaworu odbijacza umożliwiające pompowanie przy pomocy pompki rowerowej. Oferujemy także haczyki i uchwyty do zaczepiania odbijaczy na linkach relingowych oraz koszach dziobowych. Środki czyszczące do usuwania zabrudzeń i przywracania dawnego blasku odbijaczom.

 • Boje cumownicze

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje boje kotwiczne, cumownicze, ratunkowe i kąpieliskowe. Nasza oferta to przede wszystkim boje żeglarskie, boje regatowe, markery, boje dla nurków, boje do mooringu, pływaki do oznaczania kąpielisk, bojki pływackie oraz bojki do nauki pływania.

Odbijacze, kosze, boje

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje odbijacze do jachtów oraz łodzi w różnych rozmiarach i pełnej gamie kolorystycznej. Odbijacze zwane też odbijakami służą do zabezpieczenia burty jachtu lub łodzi przed uderzaniem o nabrzeże, pomost, keję lub inną jednostkę pływającą. Odbijacze występują w różnych rozmiarach w zależności od wielkości jednostki pływającej na której mają być stosowane. Nieduże odbijacze w rozmiarach 9x30cm, 12x45cm świetnie nadają się na małe jachty i łodzie wiosłowo motorowe. Większe w rozmiarach 15x58, 18x60, 21x63, 24x70, 30x90, spełniają swoje zadanie na jachtach średnich i dużych. Odbijacze są obowiązkowym wyposażeniem każdej jednostki pływającej o długości kadłuba powyżej 3,5m. Naszą ofertę stanowią nie tylko odbijacze cylindryczne ale również: kuliste, rufowe, dziobowe, pomostowe, typu pick-up, odbijacze drabinki i okrągłe. Sklep żeglarski Yachtaman oferuje także kosze do odbijaczy, pojedyncze i podwójne, wykonane ze stali nierdzewnej oraz knagi, liny żeglarskie i inne produkty żeglarskie związane z odbijaczami.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega