Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Malowanie drewna Jest 29 produktów.

Podkategorie

 • Oleje do drewna

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje profesjonalne oleje do drewna dwóch najbardziej znanych producentów firmy Owatrol i Le Tonkinois.

  Owatrol jest producentem oleju do drewna D1 i lakieru olejowego D2 nadającego drewnu wykończenie na wysoki połysk. Produkty mogą być stosowane na wszystkie gatunki drewna w tym do teku. Owatrol nakłada się techniką mokre na mokre, aż do przesycenia drewna. Do zastosowań poza żeglarskich, takich jak tarasy, meble ogrodowe, elewacje Owatrol stworzył olej Textrol dostępny w czterech odcieniach. Poza olejami oferujemy także środek do usuwania starych powłok olejowych Owatrol Aquqnett oraz środek do czyszczenia i odszarzania drewna Owatrol Deck Cleaner.

  Le Tonkinois jest producentem olejów do drewna Marine przeznaczonych do jachtów i łodzi oraz Vernis przeznaczonych na tarasy, parkiety, meble, elewacje itp. Produkty te nakłada się warstwami, podobnie jak lakier. Pierwszą warstwę oleju można aplikować na gorąco. Le Tonkinois od razu daje wykończenie na wysoki połysk, ale wystarczy dodać do ostatniej warstwy odpowiednia ilość środka Gelomat aby uzyskać wykończenie matowe lub satynowe.

 • Lakiery do drewna

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje profesjonalne lakiery jachtowe firmy Teknos Oliva.

  Wood Primer 12 todwuskładnikowy, bezbarwny podkład epoksydowy do gruntowania powierzchni drewnianych, betonowych i ceramicznych, przed właściwym malowaniem.

  Helo Yacht to jednoskładnikowy lakier uretanowo-alkidowy dający twardą i elastyczną powierzchnie, służy do zabezpieczania nadwodnych części kadłubów drewnianych oraz wyposażenia pokładowego. Z powodzeniem jest stosowany także przy lakierowaniu mebli, detali drewnianych i innych wyrobów stolarskich. Daje piękne wykończenie na wysoki połysk i jest odporny na promieniowanie UV.

  Teknodur 290 to dwuskładnikowy lakier pliuretanowy cechujący się wysoką odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, dlatego najczęściej używany jest do lakierowania stopni, podług, blatów, drzwiczek, itp. Lakier Teknodur 290 jest odporny na warunki promieniowanie UV, czynniki mechaniczne i atmosferyczne.

Malowanie drewna

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje jedno i dwuskładnikowe lakiery oraz oleje do drewna. W naszej ofercie znajdują się także oleje do teku, środki do usuwania starych powłok olejowych oraz środki do mycia, konserwacji i odszarzania drewna. Nasz sklep żeglarski prowadzi sprzedaż produktów znanych marek takich jak OWATROL i Le Tonkinois, będących światowymi liderami w produkcji olejów do drewna. Produkty tych marek takie jak Owatrol D1, Owatrol D2, Deck Cleaner, Aquanett, Le Tonkinois Marine, Le Tonkinois Vernis zostały docenione przez wielu szkutników, żeglarzy, stolarzy a nawet marynarkę wojenną. Poza olejami mamy w naszej ofercie dwuskładnikowe lakiery poliuretanowe Teknodur 290 oraz jednoskładnikowe lakiery alkidowo-uretanowe HeloYacht firmy Teknos Oliva.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega