Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Instalacja wodna Jest 110 produktów.

Podkategorie

 • Zbiorniki do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje zbiorniki do przechowywania wody na jachtach, łodziach, kamperach i przyczepach kempingowych. Proponujemy zarówno zbiorniki na wodę wykonane z twardego tworzywa jak i zbiorniki elastyczne dopasowujące się do kształtu bakisty.

 • Pompy do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wszelkiego rodzaju pompy do wody. Pompy zanurzeniowe, przepływowe, pompy nożne, pompy ręczne, pompy ciśnieniowe, pompy prysznicowe i pompy zęzowe.

 • Korki do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje korki rozporowe do uszczelniania szpigatów, przejść burtowych i odpływów. Oferujemy także korki spustowe, przejścia burtowe, odpływy i spusty do wody.

 • Krany i prysznice

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje krany, baterie prysznicowe, wylewki do jachtów, łodzi i przyczep kempingowych. Proponujemy różnego rodzaju krany montowane w przemyśle stoczniowym i caravaningu.

 • Wlewy i odpowietrzniki

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wlewy oraz odpowietrzniki do instalacji wodnych na jachtach, łodziach, kamperach i przyczepach kempingowych. Naszą ofertę stanowi pełna gama produktów służących do budowania i modernizacji instalacji wodnej na jednostkach pływających oraz pojazdach turystycznych.

 • Filtry do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje filtry do wody stosowane w jachtowych i kamperowych instalacjach wodnych. Poza klasycznymi rozwiązaniami proponujemy wysokiej jakości, ekologiczne maty bakteriobójcze do zbiorników z wodą. Mata filtrująca zabija bakterie, zapobiega tworzeniu się biofilmu, nie tworzy trujących związków, nie powoduje korozji, działa bez dodatkowych źródeł energii. Mata filtrująca to idealne rozwiązanie do zbiorników na wodę stosowanych na jachtach, w przyczepach kempingowych, kamperach i wszędzie tam gdzie przechowujemy wodę.

 • Bojlery do jachtów i kamperów

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bojlery elektryczne do podgrzewania wody na jachtach, łodziach, houseboat, kamperach, przyczepach kempingowych i domkach letniskowych. Oferujemy najwyższej jakości bojlery do wody marki Quick.

Instalacja wodna

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje produkty do instalacji wodnych montowanych na jachtach, łodziach, przyczepach kempingowych, camperach i domkach turystycznych. Zlewy, krany, odpływy, pompy, zbiorniki do wody to tylko niektóre z oferowanych produktów.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega