Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Instalacja wodna Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Zbiorniki do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje zbiorniki do przechowywania wody na jachtach, łodziach, kamperach i przyczepach kempingowych. Proponujemy zarówno zbiorniki na wodę wykonane z twardego tworzywa jak i zbiorniki elastyczne dopasowujące się do kształtu bakisty.

 • Pompy do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wszelkiego rodzaju pompy do wody. Pompy zanurzeniowe, przepływowe, pompy nożne, pompy ręczne, pompy ciśnieniowe, pompy prysznicowe i pompy zęzowe.

 • Korki do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje korki rozporowe do uszczelniania szpigatów, przejść burtowych i odpływów. Oferujemy także korki spustowe, przejścia burtowe, odpływy i spusty do wody.

 • Krany i prysznice

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje krany, baterie prysznicowe, wylewki do jachtów, łodzi i przyczep kempingowych. Proponujemy różnego rodzaju krany montowane w przemyśle stoczniowym i caravaningu.

 • Wlewy i odpowietrzniki

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wlewy oraz odpowietrzniki do instalacji wodnych na jachtach, łodziach, kamperach i przyczepach kempingowych. Naszą ofertę stanowi pełna gama produktów służących do budowania i modernizacji instalacji wodnej na jednostkach pływających oraz pojazdach turystycznych.

Instalacja wodna

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje produkty do instalacji wodnych montowanych na jachtach, łodziach, przyczepach kempingowych, camperach i domkach turystycznych. Zlewy, krany, odpływy, pompy, zbiorniki do wody to tylko niektóre z oferowanych produktów.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega