Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Liny miekkie Jest 65 produktów.

Podkategorie

  • Liny kotwiczne i cumy

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju liny kotwiczne i cumownicze stosowane na jachtach i łodziach różnego typu. Poza linami poliestrowymi i polipropylenowymi oferujemy także liny kotwiczne z dociążeniem z ołowiu dzięki któremu niema potrzeby stosowania łańcucha. Lina z ołowiem dzięki dociążeniu początkowego odcinka wpływa na prawidłowe ułożenie się liny na dnie i lepsze trzymanie kotwicy.

  • Liny na szoty i fały

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje liny stosowane w żeglarstwie przeznaczone między innymi na szoty i fały. Liny szotowe charakteryzują się dużą giętkością i miękkością. Szoty powinny być przyjemne dla dłoni i mieć przy tym atrakcyjną stylizacją. Oferujemy liny szotowe takie jak Caribic, Solano oraz Tivano, które zachowują niezmienne parametry bez względu na to czy są suche czy mokre. Sklep żeglarski Yachtaman oferuje również liny fałowe wykonane z różnych materiałów takich jak polipropylen, dyneema, poliester pleciony HT, poliester staplowy, oraz liny z elaną. Naszą ofertę stanowią między innymi takie liny jak: Uni pro, Uni plus, Uni, Mooring, Tivano, Solano, Caribic, Vento, Breva, Levante, Norther.

Liny miekkie

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje liny stosowane w żeglarstwie i innych sportach wodnych. Olinowanie miękkie takie jak szoty, fały, topenanty, liny do lazy jack, liny cumownicze, liny kotwiczne, krawaty, liny na talie grota i liny rolujące do sztywnych sztagów. Nasze liny sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i są odporne na promieniowanie UV. Proponowane przez nas produkty stosowane są z powodzeniem jako liny jachtowe ale także jako liny budowlane, liny przemysłowe używane w rolnictwie i w rajdach terenowych.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega