Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Oleje do drewna Jest 24 produktów.

Oleje do drewna

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje profesjonalne oleje do drewna dwóch najbardziej znanych producentów firmy Owatrol i Le Tonkinois.

Owatrol jest producentem oleju do drewna D1 i lakieru olejowego D2 nadającego drewnu wykończenie na wysoki połysk. Produkty mogą być stosowane na wszystkie gatunki drewna w tym do teku. Owatrol nakłada się techniką mokre na mokre, aż do przesycenia drewna. Do zastosowań poza żeglarskich, takich jak tarasy, meble ogrodowe, elewacje Owatrol stworzył olej Textrol dostępny w czterech odcieniach. Poza olejami oferujemy także środek do usuwania starych powłok olejowych Owatrol Aquqnett oraz środek do czyszczenia i odszarzania drewna Owatrol Deck Cleaner.

Le Tonkinois jest producentem olejów do drewna Marine przeznaczonych do jachtów i łodzi oraz Vernis przeznaczonych na tarasy, parkiety, meble, elewacje itp. Produkty te nakłada się warstwami, podobnie jak lakier. Pierwszą warstwę oleju można aplikować na gorąco. Le Tonkinois od razu daje wykończenie na wysoki połysk, ale wystarczy dodać do ostatniej warstwy odpowiednia ilość środka Gelomat aby uzyskać wykończenie matowe lub satynowe.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega