Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Systemy sterowe Jest 33 produktów.

Podkategorie

  • Przedłużacze rumpla

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pełną gamę przedłużaczy rumpla brytyjskiej firmy Spinlock. Wytrzymałe, lekkie i precyzyjnie wykonane przedłużacze o różnych długościach lub idealnie dopasowane teleskopowe przedłużacze rumpla. Dzięki przedłużaczom Spinlocka, ster lepiej leży w dłoni.

  • Stery strumieniowe

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje stery strumieniowe przeznaczone do jachtów motorowych, żaglowych i regatowych. W naszej ofercie znajduje się pełna gama produktów włoskiej firmy Max Power, której jesteśmy dystrybutorem. Stery strumieniowe tego producenta, wraz z szeroką gamą akcesoriów, opcjami zasilania i niestandardowymi rozwiązaniami, zdobyły pozycję lidera na rynku i mają swoją zagorzałą grupę zwolenników na całym świecie. Max Power jest znany z produktów wysokiej jakości. Firma wkłada duży wysiłek w projektowanie i produkcję innowacyjnych rozwiązań służących poprawie komfortu użytkowników jachtów motorowych i żaglowych. Max Power jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji dla przemysły stoczniowego i niekwestionowanym liderem w projektowaniu sterów strumieniowych. Głównymi produktami tego producenta są dziobowe i rufowe stery strumieniowe, występujące również w wersjach chowanych do kadłuba oraz sprzęt towarzyszący taki jak tunele do sterów, śruby napędowe, przełączniki, panele sterujące i wyrzuty wody. Max Power produkuje stery o średnicy od 125mm do 600mm przeznaczone do łodzi o długości kadłuba do 164 stóp czyli 50 metrów.

  • Osłony cięgien sterowych

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje osłony cięgien sterowych i manetki do silników zabutowych oraz systemów sterowych. Przejścia cięgien wykonane z wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów.

Systemy sterowe

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje systemy sterowe do jachtów regatowych i turystycznych. Prezentujemy pełna gamę różnego rodzaju sterów strumieniowych, przedłużaczy rumpla i kół sterowych.

W naszej ofercie znajdują się między innymi przedłużacze rumpla znanego brytyjskiego producenta jakim jest firma Spinlock. Precyzyjne, wytrzymałe, lekkie przedłużacze o różnych długościach lub idealnie dopasowane przedłużacze teleskopowe. Duży wybór różnego, rodzaju sprzętu, ułatwiającego sterowanie jachtami, nie tylko żaglowymi. Dzięki przedłużaczom rumpla Spinlocka, ster lepiej leży w dłoni. Naszą ofertę w dziedzinie systemów sterowych uzupełniają wysokiej jakości stery strumieniowe włoskiej firmy Max Power. Przeznaczone są one do jachtów motorowych, Cruserów, jachtów żaglowych, szybkich motorówek i szybkich jachtów regatowych. Stery strumieniowe Max Power przeznaczone są do łodzi o różnych rodzajach i kształtach kadłuba. Dostępne są silniki manewrowe o średnicach tuneli od 185mm do 600mm przeznaczone do jachtów o długości do 64 stóp (50metrów).

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega