Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Higiena na jachcie Jest 74 produktów.

Podkategorie

 • Toalety Jachtowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje stacjonarne, toalety jachtowe włoskiej firmy Nuova Rade. W naszej ofercie znajdują się toalety jachtowe z pompką ręczną lub elektryczną a także niezbędne elementy montażowe, zbiorniki na fekalia i jachtowe instalacje wody brudnej. Toalety stacjonarne na łodziach i jachtach, dawniej zwane kingstonem dziś znane jako WC morskie lub toaleta morska.

 • Toalety przenośne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje toalety turystyczne, przenośne używane na jachtach, łodziach, przyczepach kempingowych, kamperach i biwakach. Oferujemy toalety firmy Thetford oraz Dometic, a także chemię i środki czystości.

 • Chemia do toalet

  Chemia do toalet przenośnych, turystycznych, jachtowych. Płyny do pojemników na fekalia i do spłuczki oraz papier toaletowy rozpuszczalny w wodzie. Toalety Thetford.

 • Wiadra i czerpaki do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wiadra żeglarskie, czerpaki do wody i inne produkty jachtowe służące do utrzymania czystości na pokładzie.

 • Środki do mycia łodzi

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje środki czystości do pielęgnacji jachtów i łodzi. Wysokiej, jakości chemia jachtowa niemieckiej firmy Yachticon. Oferujemy środki do pielęgnacji oraz mycia laminatu i teaku, preparaty do usuwania glonów, odchodów ptaków, kamienia, śladów po soli, a także impregnaty do tkanin, środki do odstraszania pająków, woski, pasty i mleczka polerskie.  

 • Porządek na jachcie

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje rożnego rodzaju artykuły niezbędne do utrzymania porządku na jachcie lub łodzi. Naszą ofertę stanowią miedzy innymi odkurzacze elektryczne 12V, zestawy do sprzątania pokładu, środki czystosci, wiadra, wycieraczki żeglarskie i wiele innych produktów jachtowych.

Higiena na jachcie

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje toalety jachtowe firmy Nuova Rade i toalety przenośne firmy Thetford oraz płyny do toalet turystycznych. Toalety turystyczne przydają się szczególnie entuzjastom caravaningu, właścicielom jachtów żaglowych, motorowych, przyczep kempingowych a także na biwakach, polach namiotowych i na działkach rekreacyjnych. Profesjonalna chemia do toalet turystycznych oraz łatwo rozpuszczalny papier toaletowy zapewniają komfort i bezproblemową eksploatację. Naszą ofertę stanowią także toalety jachtowe stacjonarne, z pompkami ręcznymi oraz elektrycznymi.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega