Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Higiena na jachcie Jest 31 produktów.

Podkategorie

 • Toalety Jachtowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje stacjonarne, toalety jachtowe włoskiej firmy Nuova Rade. W naszej ofercie znajdują się toalety jachtowe z pompką ręczną lub elektryczną a także niezbędne elementy montażowe, zbiorniki na fekalia i jachtowe instalacje wody brudnej. Toalety stacjonarne na łodziach i jachtach, dawniej zwane kingstonem dziś znane jako WC morskie lub toaleta morska.

 • Toalety przenośne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje toalety turystyczne, przenośne używane na jachtach, łodziach, przyczepach kempingowych, kamperach i biwakach. Oferujemy toalety firmy Thetford oraz Dometic, a także chemię i środki czystości.

 • Chemia do toalet

  Chemia do toalet przenośnych, turystycznych, jachtowych. Płyny do pojemników na fekalia i do spłuczki oraz papier toaletowy rozpuszczalny w wodzie. Toalety Thetford.

 • Wiadra i czerpaki do wody

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wiadra żeglarskie, czerpaki do wody i inne produkty jachtowe służące do utrzymania czystości na pokładzie.

 • Środki do mycia łodzi

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje środki czystości do pielęgnacji jachtów i łodzi. Wysokiej, jakości chemia jachtowa niemieckiej firmy Yachticon. Oferujemy środki do pielęgnacji oraz mycia laminatu i teaku, preparaty do usuwania glonów, odchodów ptaków, kamienia, śladów po soli, a także impregnaty do tkanin, środki do odstraszania pająków, woski, pasty i mleczka polerskie.  

na stronę
Higiena na jachcie

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje toalety jachtowe firmy Nuova Rade i toalety przenośne firmy Thetford oraz płyny do toalet turystycznych. Toalety turystyczne przydają się szczególnie entuzjastom caravaningu, właścicielom jachtów żaglowych, motorowych, przyczep kempingowych a także na biwakach, polach namiotowych i na działkach rekreacyjnych. Profesjonalna chemia do toalet turystycznych oraz łatwo rozpuszczalny papier toaletowy zapewniają komfort i bezproblemową eksploatację. Naszą ofertę stanowią także toalety jachtowe stacjonarne, z pompkami ręcznymi oraz elektrycznymi.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega