Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Bloki Harken Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Bloki Harken 29 mm

  W tym dziale dostępne są bloki firmy Harken o średnicy rolki 29 mm. Carbo Air to niezwykle lekkie, wytrzymałe i nowoczesna bloczki wykonane ze wzmocnionego kompozytu dostępne są w wersji z pojedyncza, podwójną oraz potrójną rolką. Bloki Carbo 29 mm występują, jako: bloki stojące, leżące, masztowe, łączone, z uchem, z krętlikiem lub z krętlikiem i zaczepem.

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje również bloki Harken Carbo z rolkami o średnicy 40 mm, 57 mm i 75 mm, a także: bloki kabestanowe Carbo, bloczki kabestanowe Ratchamatic, bloki wiolinowe Carbo, bloki T2 Carbo i bloki kabestanowe T2 Ratchamatic z miękkim mocowaniem.

 • Bloki Harken 40 mm

  W tym dziale dostępne są bloki firmy Harken model Carbo Air z rolką o średnicy 40 mm. Te niezwykle lekkie, wytrzymałe i nowoczesna bloczki wykonane ze wzmocnionego kompozytu dostępne są w wersji z pojedyncza, podwójną, potrójną i poczwórną rolką. Bloki Carbo 40 mm występują, jako: bloki stojące, leżące, masztowe, łączone, z knagą, z uchem, z krętlikiem lub z krętlikiem i zaczepem.

 • Bloki Harken 57 mm

  W tym dziale dostępne są bloki firmy Harken model Carbo Air z rolką o średnicy 57 mm. Te niezwykle lekkie, wytrzymałe i nowoczesna bloczki wykonane ze wzmocnionego kompozytu dostępne są w wersji z pojedyncza, podwójną, potrójną i poczwórną rolką oraz wiolinowe i kabestanowe. Bloki Harken Carbo 57 mm występują, jako: bloki stojące, leżące, masztowe, łączone, z knagą, z uchem, z krętlikiem lub z krętlikiem i zaczepem.

Bloki Harken

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bloki jachtowe znanego amerykańskiego producenta firmy Harken. Naszą ofertę stanowią zarówno bloki na małe jachty, bloki na duże jachty jak i aluminiowe bloki na Megajachty. Gama bloków Harkena składa się między innymi z: obciągaczy bomu, talii grota, organizerów pokładowych, bloków otwieranych, bloków ze stali nierdzewnej i drewnianych bloków Classic. Oprócz bloków jachtowych oferujemy także inne prudykty firmy Harken takie jak: kabestany, knagi, organizery pokładowe, rolery, wózki grota i ganui, systemy stawiania grota, systemy foka samohalsującego i hydraulika jachtowa.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega