Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Bloki Jachtowe Jest 155 produktów.

Podkategorie

 • Bloki Pojedyncze

  W naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin żeglarskich stosowane na jachtach śródlądowych i morskich. Starannie dobrane produkty renomowanych producentów, wykonane z wysokiej jakości, materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Oferta naszego sklepu żeglarskiego stanowią przede wszystkim bloki pojedyncze, wiolinowe, szeregowe, stojące, leżące, zwrotne, pokładowe, kabestanowe, talie, wózki szotowe, knagi zaciskowe, bloki tekstolitowe, obciągacze bomu, noki i rolki. Poniżej przedstawiamy ofertę pojedynczych bloków do lin żeglarskich znanych i renomowanych producentów takich jak: PEM, Harken, Wichard, Lewmar i Ronstan.

 • Bloki Wiolinowe

  W naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin żeglarskich stosowane na jachtach morskich i śródlądowych. Starannie dobrane produkty znanych producentów, wykonane z wysokiej jakości, materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Oferta naszego sklepu żeglarskiego to głównie bloki pojedyncze, wiolinowe, szeregowe, stojące, zwrotne, pokładowe, talie, wózki szotowe, knagi zaciskowe, bloki tekstolitowe, obciągacze bomu, noki i rolki. Bloki, cieszą się dużym powodzeniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę bloków wiolinowych do lin żeglarskich.

 • Bloki szeregowe

  W naszym sklepie żeglarskim oferujemy bloki do lin stosowane na jachtach morskich i śródlądowych. Wysokiej jakości produkty znanych producentów, wykonane z materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Ofertę naszego sklepu żeglarskiego stanowią bloki szeregowe, stojące, zwrotne, pokładowe, talie, pojedyncze, wiolinowe, wózki szotowe, knagi zaciskowe, bloki tekstolitowe, obciągacze bomu, noki i rolki. Nasze bloki, cieszą się dużym powodzeniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę bloków szeregowych do lin żeglarskich.

 • Bloki zwrotne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bloki zwrotne znanych w branży jachtowej producentów takich jak Spinlock, Lewmar, Harken, Holt, Wichard, Barton, Ronstam i PEM. Naszą ofertę stanowią organizery pokładowe, czyli tak zwane bloki zwrotne służące do uporządkowania lin jachtowych znajdujących się na pokładzie. Bloki pokładowe tego typu występują z rolkami pojedynczymi, podwójnymi, potrójnymi, czterokrotnymi i pięciokrotnymi. KUP TUTAJ!

 • Wózki szotowe i szyny

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje szyny i wózki szotowe stosowane na jachtach morskich i śródlądowych. Wysokiej jakości, produkty żeglarskie znanych producentów, wykonane z materiałów odpornych na deformacje, długotrwałe działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Oferta naszego sklepu żeglarskiego składa się z wózków szotowych zwykłuch i stojących oraz szyn o średnicy 18mm i 25mm. Oferujemy także bloki , szyny i wózki do jachtów morskich takich firm jak Harken i Selden. Nasze bloki, cieszą się dużym uznaniem głównie ze względu na ich funkcjonalność, wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Poniżej przedstawiamy ofertę szyn i wózków szotowych.

 • Rolki

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje rolki do lin żeglarskich wykonane ze stali nierdzewnej mosiądzu lub tworzywa PCV. Dostępne są rolki o średnicach: 20mm, 30mm, 40mm, 50mm i 65mm.

 • Bloki Harken

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bloki jachtowe znanego amerykańskiego producenta firmy Harken. Naszą ofertę stanowią zarówno bloki na małe jachty, bloki na duże jachty jak i aluminiowe bloki na Megajachty. Gama bloków Harkena składa się między innymi z: obciągaczy bomu, talii grota, organizerów pokładowych, bloków otwieranych, bloków ze stali nierdzewnej i drewnianych bloków Classic. Oprócz bloków jachtowych oferujemy także inne prudykty firmy Harken takie jak: kabestany, knagi, organizery pokładowe, rolery, wózki grota i ganui, systemy stawiania grota, systemy foka samohalsującego i hydraulika jachtowa.

 • Bloki HOLT Nautos

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bloki jachtowe znanego brytyjskiego producenta firmy HOLT Nautos. Naszą ofertę stanowią zarówno bloki na małe jachty regatowe, jak i bloki na duże jachty jak. Gama bloków HOLT Nautos składa się między innymi z: obciągaczy bomu, talii grota, organizerów pokładowych, bloków otwieranych, bloków ze stali nierdzewnej i bloków wiolinowych. Oprócz bloków jachtowych oferujemy także inne prudykty firmy HOLT Nautos tkie jak: kabestany, knagi, organizery pokładowe, rolery, wózki grota i ganui, przedłużacze rumpla, osprzęt do jachtów LASER i OPTYMIST.

Bloki Jachtowe

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bloki do lin tekstylnych i stalowych stosowanych w żeglarstwie na jachtach śródlądowych i morskich. Bloki i bloczki jachtowe wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, mosiądz, aluminium oraz odpornego na deformację i warunki atmosferyczne tworzywa. W naszej ofercie znajdują się bloki pojedyncze, bloki wiolinowe, bloki szeregowe, bloki stojące, bloki pokładowe, bloki zwrotne, talie, wózki szotowe, szyny szotowe, stoliki do szotów, stopery fałowe, organizery pokładowe i rolki. Naszym klientom oferujemy bloki i bloczki znanych i cenionych producentów takich jak: PEM, Lewmar, Harken, Wichard, Sprenger, Selden, Spinlock.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega