Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Kabestany Jest 51 produktów.

Podkategorie

 • Kabestany Aluminiuwe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kabestany do lin firmy Łysiak, Lewmar i Harken. Standardowe, aluminiowe kabestany stosowane są na mniejszych jachtach żaglowych.

 • Kabestany Samoknagujące

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje markowe kabestany samoknagujące, jednobiegowe i dwubiegowe firmy Lewmar i Harken.

 • Kabestany Elektryczne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kabestany elektryczne najpopularniejszych na rynku żeglarskim marek takich jak Lewmar, Harken, Andersen, Antal. W naszej ofercie znajdują się kabestany aluminiowe oraz wykonane z chromowanego brązu zasilane napięciem 12V. Do kabestanów oferujemy również części zamienne, bezpieczniki i włączniki.

 • Korby kabestanu

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju korby do kabestanów: korby aluminiowe, łożyskowane, szybkie, krótkie, długie oraz korby pływające. Naszą ofertę stanowią głównie korby kabestanowe takich firm jak Lalizas, Lewmar i Harken.

na stronę
Kabestany

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje kabestany do każdego typu jachtu i łodzi. Popularne aluminiowe kabestany K1, K2, K3, K4, a także korby, podstawki i knagi samozaciskowe. Oferujemy także produkty renomowanych producentów takich jak Lewmar i Harken. Kabestany samoknagujące, jedno i dwubiegowe, ręczne i elektryczne do jachtów morskich i śródlądowych.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega