Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Osprzęt pokładowy Jest 46 produktów.

Podkategorie

  • Stopery Fałowe

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje markowe stopery fałowe Spinlock. W ofercie stopery pojedyńcze, podwójne, potrójne i poczwórne. Stopery Spinlock modele: XAS, XTS, XTR, XCS, XXA, XXB, XXC.

  • Organizery pokładowe

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju organizery pokładowe służące do uporządkowania przebiegu lin na pokładzie jachtu. W naszej ofercie znajdują się między innymi organizery firmy PEM i Spinlock.

  • Kładzenie masztu

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju patenty do stawiania i kładzenia masztu. Naszą ofertę stanowi między innymi zblocze do kładzenia masztu, wytyk teleskopowy oraz bramka.

Osprzęt pokładowy

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje osprzęt pokładowy między innymi znanej angielskiej firmy Spinlock. Organizery pokładowe pomagają uporządkować liny na pokładzie, a stopery fałowe ułatwiają ich wybieranie i szybkie luzowanie. To bardzo wygodne rozwiązanie ułatwiające żeglowanie, stające się już standardem na współczesnych jachtach. Organizery pokładowe i stopery fałowe to niezbędny osprzęt jachtowy do sprowadzenia fałów do kokpitu. To sprzęt żeglarski, który w znacznym stopniu poprawiaja wygodę i komfort żeglowania oraz poprawiają bezpieczeństwo pozwalając na szybkie wybieranie, luzowanie i knagowanie fałów, bez konieczności podchodzenia do masztu.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega