Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Najczęściej kupowane

O nas - Sklep żeglarski Yachtaman

 

Żeglarstwo to nasza pasja.

 Sklep Żeglarski Yachtaman

Od wielu lat uprawialiśmy żeglarstwo, zajmowaliśmy się szkutnictwem, działaliśmy w licznych związkach i organizacjach wspierających sporty wodne.

Pewnego dnia słowa Konfucjusza: "Rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować" natchnęły nas do uczynienia z żeglarstwa sposobu na życie.  

Historia firmy zaczęła sie w 1990 roku. Korzystając ze sklepu żeglarskiego Yachtaman masz pewność, że trafisz na ludzi, którzy nie tylko prowadzą biznes, ale przede wszystkim są żeglarzami praktykami i miłośnikami sportów wodnych. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które jest niezbędne w celu dostarczenia naszym Klientom specjalnie dobranych produktów i usług. Jeżeli chodzi o osprzęt żeglarski, wiemy co dla żeglarza jest ważne ponieważ sami nimi jesteśmy. Dostarczamy więc produkty żeglarskie wyłącznie takie jakich sami chcieli byśmy używać.

Tworzymy markę, która jest synonimem jakości. Duże doświadczenie oraz współpraca z ludźmi z branży, ekspertami w dziedzinie produkcji jachtów, materiałoznawstwa, inżynierami oraz doświadczonymi żeglarzami z wieloletnią praktyką, owocuje doborem produktów najwyższej jakości. Gwarancja satysfakcji Klientów, to dla nas kluczowe zadanie. Sprostamy mu dzięki odpowiedniej selekcji i często wieloletnim testom towarów przed wprowadzeniem ich do naszej oferty. Dokładamy szczególnej staranności, żeby oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na trwałość, dzięki której można cieszyć się z użytkowania produktu przez długie lata.

Oferujemy bogatą gamę wyrobów ze stali A2 i A4 dedykowanych specjalnie dla żeglarstwa oraz duży wybór elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, takich jak śruby, wkręty, nakrętki podkładki, nity i nitonakrętki. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również bogaty asortyment sprzętu ratunkowego renomowanych producentów, starannie wykonane drewniane wiosła, pagaje, bosaki, liny a także farby jachtowe i kleje. Produkty żeglarskie takie jak stery strumieniowe, windy kotwiczne, silniki zaburtowe, kabestany, kotwice, knagi, bloki oraz sprzęt pływający, pontony i deski SUP. Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów nieustannie powiększamy asortyment o nowe produkty żeglarskie.

 Sklep żeglarski Yachtaman, produkty, akcesoria i osprzęt żeglarski.


© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega