Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Windy Kotwiczne Jest 26 produktów.

Podkategorie

  • Wyciągarki do kotwic

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje pełną gamę wyciągarek do kotwic firmy TRAC i STRONGER. Elektryczne i ręczne windy kotwiczne są idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy, właścicieli małych jachtów żaglowych, motorówek i małych jachtów motorowych. Dzięki elektrycznej windzie do kotwicy nigdy już niebedziesz miał mokrych i zmarzniętych rąk od wyciągania liny kotwicznej. Windy kotwiczne TRAC i STRONGER zapewniają komfort kotwiczenia w każdych warunkach.

  • Windy kotwiczne

    Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wysokiej klasy windy kotwiczne do jachtów żaglowych i motorowych. Windy kotwiczne firmy Lofrans, Lewmar, Quick przeznaczone do pracy w warunkach morskich odporne na słoną wodę. Nasze windy kotwiczne są dedykowane zarówno do małych jachtów jak i wielkich tzw. mega jachtów. Elektryczne wyciągarki kotwiczne przystosowane są do podnoszenia łańcucha kalibrowanego lub liny kotwicznej.

Windy Kotwiczne

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje windy kotwiczne elektryczne i windy ręczne. Wyciągarki do kotwic wszelkiego typu stosowane na jachtach żaglowych, motorowych a także łodziach wędkarskich. Nasz sklep żeglarski oferuje pełną gamę wind kotwicznych firmy Lofrans, Quick, Lewmar a także wyciągarki do kotwic TRAC i STRONGER.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega