Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Wiosła, pagaje, bosaki Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Pagaje

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wysokiej jakości pagaje drewniane i aluminiowe. Na zamówienie oferujemy pagaje o dowolnym kształcie i rozmiarze. Wszystkie drewniane wiosła w naszej ofercie posiadają wzmocnienia z drewna egzotycznego. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą pagajów firmy The Stork i Nova Rade.

 • Wiosła do łodzi

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wysokiej jakości drewniane wiosła do łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wioseł do łodzi wędkarskich i turystycznych firmy The Stork.

 • Dulki do wioseł

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wysokiej jakości, nierdzewne dulki do wioseł. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dulek z gniazdem kątowym i prostym oraz dulek widełkowych, a także gumowych osłon wioseł, tzw. manszet.

 • Wiosła Kajakowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wysokiej jakości, wiosła kajakowe. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą drewnianych i aluminiowych wioseł kajakowych takich firm jak The Stork, czy Aqua Marina.

 • Wiosła SUP

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wiosła do SUP, który jest obecnie najnowszym trendem w sportach wodnych. SUP to rodzaj deski surfingowej na której pływamy w pozycji stojącej i odpychamy się specjalnym długim wiosłem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wioseł SUP firmy Aqua Marina.

 • Bosaki

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje bosaki do jachtów i łodzi różnego typu. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą bosaków wykonanych z klejonego drewniana z grotem ze stali nierdzewnej lub aluminiowych bosaków teleskopowych.

 • Uchwyty i dodatki do wioseł

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje uchwyty do wiosłe i bosaków. Naszą ofertę stanowią mocowania do słupków relingowych, uchwyty do want, klipsy do bosaka, manszety, groty nierdzewne i plastikowe, ociekacze oraz inne dodatki do wioseł, bosaków i pagai.

Wiosła, pagaje, bosaki

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wiosła szalupowe do łodzi wiosłowych o różnych długościach. Pagaje i bosaki niezbędne jako wyposażenie każdego jachtu żaglowego i motorowego. Wiosła kajakowe, wiosła do pontonów, wiosła pychowe a także małe 30 i 60 cm wiosła pamiątki idealne jako gadżet lub prezent na zakończenie rejsu, regat czy spływu kajakowego. Dostępne w naszym sklepie klasyczne drewniane wiosła, pagaje i bosaki są bardzo solidnie wykonane i zabezpieczone lakierem odpornym na działanie czynników atmosferycznych.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega