Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Instalacje elektryczne Jest 68 produktów.

Podkategorie

 • Panele słoneczne, fotowoltaika

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje nowoczesne panele słoneczne przeznaczone do montażu na jachtach, łodziach, kamperach, przyczepach kempingowych i domkach letniskowych. Proponujemy elastyczne panele fotowoltaiczne o mocach: 18W, 30W, 60W, 75W, 100W, 130W. W naszej ofercie znajdują się panele słoneczne, regulatory napięcia, akcesoria montażowe i całe gotowe zestawy do instalacji na jachcie lub kamperze.

 • Regulatory Ładowania

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje regulatory ładowania, które są niezbędnym elementem do montażu paneli fotowoltaicznych używanych na jachtach żaglowych, łodziach motorowych, przyczepach kempingowych, kamperach, domkach letniskowych, firmach i gospodarstwach domowych. Regulator ładowania pozwala zachować najwyższą sprawność akumulatorów przez długie lata. Zadaniem tego urządzenia jest ochrona instalacji przed przeładowaniem akumulatora lub głębokim rozładowaniem. Regulator ładowania nie tylko wydłuży trwałość akumulatorów stosowanych w instalacjach solarnych, ale też pozwoli na zwiększenie wydajności całej instalacji fotowoltaicznej. Dostępne są w naszej ofercie urządzenia PWM oraz MPPT. Regulatory PWM dostarczają maksymalną energię do baterii w możliwie najkrótszym czasie przy nie dużym koszcie samego urządzenia. Regulatory MPPT są znacznie wydajniejsze i ładują akumulatory nawet przy gorszej pogodzie.

  W naszej ofercie znajdują się regulatory napięcia znanej holenderskiej marki Victron Energy, w których zastosowano układ MPPT. Umożliwiają one ładowanie akumulatora w dni pochmurne a nawet deszczowe z mocą sięgającą do 30% mocy nominalnej modułu fotowoltaicznego. Każdy regulator Victron Energy typu SMART posiada wbudowany interfejs BlueTooth umożliwiający zarządzanie procesem ładowania za pomocą smartfonu i dedykowanej bezpłatnej aplikacji Victron Connect.

 • Złącza elektryczne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju złącza elektryczne niezbędne do instalacji znajdujących się na jachtach, łodziach, przyczepach kempingowych i kamperach. Proponujemy przejścia burtowe, gniazda i wtyki 230V oraz 12V.

 • Panele elektryczne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje rozdzielnie elektryczne używane na jachtach, łodziach i statkach. Naszą ofertę stanowią panele elektryczne pełniące zadanie jachtowej deski rozdzielczej z której można uruchamiać zasilanie: oświetlenia kabinowego, oświetlenia nawigacyjnego, pomp wody, pomp zęzowych, plotera, autopilota, VHF, radaru, steru strumieniowego i wielu innych urządzeń.

 • Ładowarki akumulatorów

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje ładowarki akumulatorów firmy Victron Energy, zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach i zastosowaniach. Polecamy zarówno innowacyjne modele z funkcjami zdalnego zarządzania, takie jak SKYLLA-I i SMART IP43, jak i ładowarki odporniejsze na trudne warunki, takie jak Skylla IP65 i BLUESMART IP67.

  Każda z oferowanych ładowarek Victron Energy jest zaprojektowana przez wysokiej klasy inżynierów z bogatym doświadczeniem, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność.

  SKYLLA-I to niezawodna ładowarka akumulatorów, wyposażona w zaawansowane funkcje monitorowania i sterowania. Jest idealna do zastosowań przemysłowych i komercyjnych. Można nią zarządzać zdalnie przez interfejs CAN-bus, co sprawia, że jest niezwykle elastyczna i łatwa w obsłudze. Przeznaczona jest dla osób, którzy potrzebują precyzyjnej kontroli i optymalizacji procesu ładowania.

  Skylla IP65 to ładowarka bardzo odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest idealna do zastosowań na zewnątrz. Jej obudowa spełnia normę IP65, co zapewnia odpowiednia ochronę przed kurzem i wodą. Ładowarka ta jest idealnym wyborem do systemów morskich, rolniczych czy budowlanych.

  TG 24/48V to wysokowydajna, niezawodna ładowarka akumulatorów, idealna dla różnorodnych systemów energetycznych dzięki szerokiemu zakresowi napięcia. Posiada zaawansowane funkcje, takie jak równoważenie cel i ochrona przed przeciążeniem, co czyni ją idealnym wyborem do zastosowań przemysłowych i komercyjnych.

  GMDSS to ładowarka akumulatorów specjalnie zaprojektowana do zastosowań morskich, spełniająca rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jest dedykowana do systemów Global Maritime Distress and Safety System i oferuje najwyższy poziom niezawodności oraz wydajności, co jest kluczowe w użytkowaniu morskim.

  SMART IP43 to inteligentna ładowarka akumulatorów z możliwością zdalnego monitorowania i sterowania przez aplikację w smartfonie. Idealne rozwiązanie dla nowoczesnych, inteligentnych domów i małych przedsiębiorstw, które potrzebują zarówno wydajności, jak i wygody.

  CENTAUR to uniwersalna ładowarka akumulatorów, która oferuje stabilne i niezawodne ładowanie w różnorodnych warunkach. Jej zaawansowane funkcje i szeroki zakres napięcia sprawiają, że jest idealna dla różnych typów akumulatorów i zastosowań, od rekreacyjnych po przemysłowe.

  BLUE SMART IP22 to ładowarka z zaawansowaną technologią Bluetooth, która umożliwia użytkownikowi monitorowanie i zarządzanie procesem ładowania przez aplikację mobilną. Idealna dla tych, którzy szukają nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań w przystępnej cenie.

  BLUESMART IP67 to wodoodporna ładowarka akumulatorów z Bluetooth. Jej obudowa spełnia normę IP67, co czyni ją odporną na trudne warunki atmosferyczne. Idealny wybór do zastosowań morskich, off-road czy w ekstremalnych warunkach.

  BLUE SMART IP65 to ładowarka akumulatorów z Bluetooth, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Jej obudowa IP65 zapewnia ochronę przed kurzem i wodą, co czyni ją idealną dla zastosowań na zewnątrz.

 • Przetwornice napięcia

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje przetwornice napięcia służące do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów, instalacji jachtowych i samochodowych o napięciu stałym 12V lub 24V. Doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie niema dostępu do sieci 230V takich jak jachty, łodzie, przyczepy kempingowe, samochody osobowe i ciężarówki. Przetwornica napięcia może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO.

 • Akumulatory

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje akumulatory przemysłowe stosowane między innymi na łodziach, jachtach i systemach solarnych. Akumulatory dostępne w naszym sklepie to rozwiązania o długiej żywotności do zastosowania w trybach pracy cyklicznej i buforowej. Świetnie sprawdzają się w obiektach komercyjnych i przemysłowych. Nasze akumulatory używane są m.in. jako zasilacze UPS, w obwodach systemów alarmowych i przeciw pożarowych, stacjach bazowych GSM, przy zasilaniu awaryjnym oświetlenia, automatyki i zabezpieczeń, ponadto do zasilania urządzeń medycznych, telekomunikacyjnych, kas fiskalnych, urządzeń przenośnych, jako źródło zasilania na jachtach, łodziach i statkach. Oferujemy akumulatory znanych i sprawdzonych marek takich jak EUROPOWER, AKUMAX i ALARMTEC, dostępnych w różnych pojemnościach i typach między innymi akumulatory żelowe i AGM. Pierwsze charakteryzują się elektrolitem w postaci żelu, z kolei AGM separatorami elektrolitu wykonanymi z maty szklanej o dużej porowatości. Zarówno akumulatory żelowe jak i AGM cechuje wysoka wydajność i bezpieczeństwo użytkowania.

 • Wskaźniki i wyświetlacze do łodzi

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje zegary, wskaźniki i wyświetlacze do łodzi, motorówek i jachtów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • wskaźnik poziomu paliwa
  • wskaźnik poziomu wody
  • wskaźnik poziomu fekaliów
  • zegar temperatury wody
  • zegar temperatury oleju
  • zegar ciśnienia oleju
  • prędkościomierz
  • wskaźnik wychylenia steru
  • zegar trymu
  • licznik motogodzin
  • panel kontrolny z alarmami
 • 469,00 zł

  Panel słoneczny zestaw 50W / 12V Zestaw zawiera: Panel 50W 534x670x30mm Regulator napięcia EPEVER LS0512EU z USB Kabel dwużyłowy o długości 5m zakończony konektorem MC4 Kable z bezpiecznikiem 15A do połączenia regulatora z akumulatorem  Gotowy zestaw do: Łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera, Domku letniskowego Ciężarówki

  469,00 zł
 • 359,00 zł

  Panel słoneczny 30W / 12V Panel elastyczny 30W monokrystaiczny. Wysokiej jakości panel słoneczny na ogiwach SUNPOWER. Przeznaczenie:do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  359,00 zł
  Kup teraz
 • 679,00 zł

  Panel słoneczny 65W / 12V Panel elastyczny 65W monokrystaiczny. Wysokiej jakości panel słoneczny na ogiwach SUNPOWER. Przeznaczenie:do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  679,00 zł
  Kup teraz
 • 865,00 zł

  Panel słoneczny 110W / 12V Panel elastyczny 110W monokrystaiczny. Wysokiej jakości panel słoneczny na ogiwach SUNPOWER. Przeznaczenie:do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  865,00 zł
 • 1 249,00 zł

  Panel słoneczny 150W / 24V Panel elastyczny 150W monokrystaiczny. Wysokiej jakości panel słoneczny na ogiwach SUNPOWER. Przeznaczenie:do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  1 249,00 zł
 • 759,00 zł

  Panel słoneczny zestaw z regulatorem napięcia 65W / 12V Panel elastyczny 60W w komplecie z regulatorem. Gotowy zestaw stanowiący niezastąpione źródło prądu. Przeznaczenie: Do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  759,00 zł
  Kup teraz
 • 1 125,00 zł

  Panel słoneczny zestaw z regulatorem napięcia 110W / 12V Panel elastyczny 110W w komplecie z regulatorem. Gotowy zestaw stanowiący niezastąpione źródło prądu. Przeznaczenie: Do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  1 125,00 zł
 • 1 199,00 zł

  Panel słoneczny zestaw z regulatorem napięcia 110W / 12V Panel elastyczny 110W w komplecie z regulatorem MPPT.Gotowy zestaw stanowiący niezastąpione źródło prądu. Przeznaczenie: Do łodzi, Jachtu, Przyczepy kempingowej Kampera,Domku letniskowego

  1 199,00 zł
 • 91,00 zł

  Regulator ładowania 5A do paneli fotowoltaicznych Nominalne napięcie systemu: 12VDC Max. Napięcie obwodu PV: 30V Znamionowy prąd ładowania: 5A Znamionowy prąd rozładowania: 5A Zakres napięcia wejściowego akumulatora: 8~16V Napięcie odłączania niskiego napięcia: 11,1V Własne zużycie mocy: ≤5mA(12V); ≤7mA (24V) Wymiar zewnętrzny [mm]: 109.7x65.5x20.8 Waga...

  91,00 zł
 • 249,00 zł

  Regulator ładowania MPPT 10A do paneli fotowoltaicznych Model: MT1050EU Napięcie systemu: 12V Maksymalny prąd ładowania: 10A Wymiary: 189 x 96 x x53 Waga [kg]: 0,48 Własne zużycie mocy [mA]: 7 Obudowa: IP32 Wilgotność: 0 ~ 100%RH

  249,00 zł
 • 419,00 zł

  Regulator ładowania MPPT 20A do paneli fotowoltaicznych Model: MT2075 Napięcie systemu: 12V/24V Maksymalny prąd ładowania: 20A Wymiary: 189 x 182 x 58 Waga [kg]: 1 Własne zużycie mocy [mA]: 7 Obudowa: IP32 Wilgotność: 0 ~ 100%RH

  419,00 zł
 • 49,00 zł

  Przejściówka na przewody elektryczne Materiał: Tworzywo ABS Kolor: Biały Wysokość: 45mm Szerokość: 93mm Długość: 113mm Waga" 18g

  49,00 zł
Instalacje elektryczne

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje elementy instalacji elektrycznych znajdujących się na jachtach, łodziach motorowych, przyczepach kempingowych oraz samochodach typu kamper. Naszą ofertę stanowią miedzy innymi złącza elektryczne, wtyczki i gniazda samochodowe, oświetlenie, przejścia grodziowe kabli, klemy, centralki, skrzynki podłączeniowe, panele elektryczne, panele słoneczne, regulatory napięcia, przełączniki, stacyjki, włączniki nożne i wiele innych produktów.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega