Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Instalacje elektryczne Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • Panele słoneczne, fotowoltaika

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje nowoczesne panele słoneczne przeznaczone do montażu na jachtach, łodziach, kamperach, przyczepach kempingowych i domkach letniskowych. Proponujemy elastyczne panele fotowoltaiczne o mocach: 18W, 30W, 60W, 75W, 100W, 130W. W naszej ofercie znajdują się panele słoneczne, regulatory napięcia, akcesoria montażowe i całe gotowe zestawy do instalacji na jachcie lub kamperze.

 • Regulatory Ładowania

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje regulatory ładowania, które są niezbędnym elementem do montażu paneli fotowoltaicznych używanych na jachtach żaglowych, łodziach motorowych, przyczepach kempingowych, kamperach, domkach letniskowych, firmach i gospodarstwach domowych. Regulator ładowania pozwala zachować najwyższą sprawność akumulatorów przez długie lata. Zadaniem tego urządzenia jest ochrona instalacji przed przeładowaniem akumulatora lub głębokim rozładowaniem. Dostępne w naszej ofercie urządzenia PWM dostarczają maksymalną energię do baterii w możliwie najkrótszym czasie. Regulator ładowania nie tylko wydłuży trwałość akumulatorów stosowanych w instalacjach solarnych, ale też pozwoli na zwiększenie wydajności całej instalacji fotowoltaicznej.

 • Złącza elektryczne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju złącza elektryczne niezbędne do instalacji znajdujących się na jachtach, łodziach, przyczepach kempingowych i kamperach. Proponujemy przejścia burtowe, gniazda i wtyki 230V oraz 12V.

 • Panele elektryczne

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje rozdzielnie elektryczne używane na jachtach, łodziach i statkach. Naszą ofertę stanowią panele elektryczne pełniące zadanie jachtowej deski rozdzielczej z której można uruchamiać zasilanie: oświetlenia kabinowego, oświetlenia nawigacyjnego, pomp wody, pomp zęzowych, plotera, autopilota, VHF, radaru, steru strumieniowego i wielu innych urządzeń.

 • Przetwornice napięcia

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje przetwornice napięcia służące do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów, instalacji jachtowych i samochodowych o napięciu stałym 12V lub 24V. Doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie niema dostępu do sieci 230V takich jak jachty, łodzie, przyczepy kempingowe, samochody osobowe i ciężarówki. Przetwornica napięcia może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO.

na stronę
Instalacje elektryczne

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje elementy instalacji elektrycznych znajdujących się na jachtach, łodziach motorowych, przyczepach kempingowych oraz samochodach typu kamper. Naszą ofertę stanowią miedzy innymi złącza elektryczne, wtyczki i gniazda samochodowe, oświetlenie, przejścia grodziowe kabli, klemy, centralki, skrzynki podłączeniowe, panele elektryczne, panele słoneczne, regulatory napięcia, przełączniki, stacyjki, włączniki nożne i wiele innych produktów.

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega