Szukaj

Produkty żeglarskie

porady żeglarskie

Instalacja Gazowa Jest 42 produktów.

Podkategorie

 • Kuchenki gazowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje turystyczne kuchenki gazowe przeznaczone do montażu na jachtach, łodziach, w kamperach i przyczepach kempingowych. Proponujemy kuchenki gazowe przenośne i do montażu oraz kuchenki zintegrowane ze zlewozmywakiem. 

 • Węże gazowe

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wszelkiego rodzaju węże gazowe niezbędne do prawidłowego montażu instalacji gazowej LPG na jachcie, łodzi, kamperze i przyczepie kempingowej. Proponujemy węże gazowe różnego rodzaju i długości. Między innymi oferujemy wąż gazowy 2x RVS 8 służący do podłączenia rurki miedzianej o średnicy 8mm z podobną rurką znajdującą się przy kuchence gazowej lub wąż RVS 8/LH-UEM służący do podłączenia rurki z reduktorem przy butli.

 • Reduktory gazowe i zawory

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wszelkiego rodzaju zawory i reduktory gazowe niezbędne do prawidłowego montażu instalacji gazowej LPG na jachcie, łodzi, kamperze i przyczepie kempingowej. Proponujemy zawory szybkozamykające pojedyncze, podwójne i potrójne, przejścia pawężowe, trójniki, redukcje kątowe oraz reduktory do butli gazowych.

 • Pozostałe elementy instalacji gazowej

  Sklep żeglarski Yachtaman oferuje wszelkiego rodzaju produkty niezbędne do prawidłowego montażu turystycznej instalacji gazowej LPG na jachcie, łodzi, kamperze i przyczepie kempingowej. Proponujemy uchwyty montażowe do rury gazowej 8mm, tuleje wzmacniające, przejścia grodziowe, trójniki, testery szczelności, zaślepki zaworu, pierścienie wcinające, śrubunki , zestawy kontrolne LPG, redukcję proste i kontowe.

Instalacja Gazowa

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje elementy instalacji gazowych do jachtów, łodzi, przyczep kempingowych, camperów i domków letniskowych. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak kuchenki gazowe, reduktory do butli turystycznych, zawory, trójniki, redukcje, tuleje wzmacniające, złączki gazowe i przejścia grodziowe. Do jachtowych i turystycznych instalacji gazowych mamy również wszelkiego rodzaju węże gazowe służące między innymi do podłączenia kuchenki z rurką miedzianą 8mm lub węże do podłączenia rurki z reduktorem. Jeżeli planujesz poprowadzenie instalacji gazowej na swojej łodzi, przyczepie kempingowej, kamperze, domku letniskowym na działce to w sklepie żeglarskim Yachtaman jest wszystko czego Tobie potrzeba. Instalacje gazowe serii Marine, Camping, Caravaning. 

© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega