Szukaj

Produkty żeglarskie

Promocje

porady żeglarskie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Linka bezpieczeństwa Pojedyncza, 150cm Life-linka, Wąsy Zobacz większe

Linka bezpieczeństwa Pojedyncza, 150cm Life-linka, Wąsy 71147

00363

Nowy

Linka bezpieczeństwa

Karabińczyk-pętla

Długość 150cm

Norma ISO 12401

Więcej szczegółów

69,00 zł

Więcej informacji

Lina bezpieczeństwa, life-lina, wąsy

Jednopunktowa z pętlą, ISO 12401

Sklep żeglarski Yachtaman - Lalizas


Linka bezpieczeństwa o długości 150cm z pętlą i karabińczykiem. Tzw. wąsy, służą do asekuracji podczas poruszania się po pokładzie. Life lina zabezpiecza przed wypadnięciem za burtę, niezbędna zwłaszcza w trudnych warunkach morskich. Linka bezpieczeństwa z jednym karabińczykiem do przepinania podczas poruszania się po pokładzie i z pętlą, zaczepianą do ucha przy kamizelce pneumatycznej lub uprzęży asekuracyjnej. Konstrukcja karabińczyka zapobiega przypadkowemu otwarciu i spełnia wymogi normy ISO 9227. Wypinanie i zapinanie karabińczyka jest możliwe przy zaangażowaniu do tego tylko jednej ręki. Lina bezpieczeństwa spełnia normę ISO 12401.


Dane techniczne liny bezpieczeństwa


Długość: 150cm

Zaczep: karabińczyk i pętla

Karabińczyk obsługiwany jedną ręką

Producent: Lalizas

Sklep żeglarski Yachtaman oferuje różnego rodzaju linki bezpieczeństwa tzw. wąsy lub lifelinki. Znajdziesz u nas linki z pętlą i pojedynczym karabińczykiem, z podwójnym i z potrójnym karabińczykiem a także liny elastyczne. Oferujemy life-linki o długościach od 150cm do 200cm spełniające normy ISO 12401. W naszym sklepie żeglarskim oferujemy wysokiej jakości linki bezpieczeństwa takich producentów jak Spinlock i Lalizas.

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy, bądź pierwszy który napisze!

Napisz opinię

Linka bezpieczeństwa Pojedyncza, 150cm Life-linka, Wąsy 71147

Linka bezpieczeństwa Pojedyncza, 150cm Life-linka, Wąsy 71147

Linka bezpieczeństwa

Karabińczyk-pętla

Długość 150cm

Norma ISO 12401

Napisz opinię

Przeglądasz produkt: Linka bezpieczeństwa Pojedyncza, 150cm Life-linka, Wąsy 71147, w kategorii: Linki bezpieczeństwa
© YACHTAMAN - Sklep żeglarski, Wszystkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega